715P22356KA3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
715P22356KA3
JLCPCB Part #
C3785070
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、600V 22nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS