LGU2E821MELC
MFR.Part #
LGU2E821MELC
JLCPCB Part #
C1581940
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.3A@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS