LNX2W682MSEH
MFR.Part #
LNX2W682MSEH
JLCPCB Part #
C1588473
Package
Bolt,D76.2xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 193mm 20000hrs@85℃ 30.8A@10kHz 31.8mm 450V 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS