LNK2H562MSEHBN
MFR.Part #
LNK2H562MSEHBN
JLCPCB Part #
C1619354
Package
Bolt,D76.2xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 193mm 26.6A@10kHz 31.8mm 5000hrs@85℃ 500V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS