UFW1E682MHD
MFR.Part #
UFW1E682MHD
JLCPCB Part #
C1584675
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18mm 2.59A@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 35.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS