LGY1C153MELB30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGY1C153MELB30
JLCPCB Part #
C3721175
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 16V 2.7A@120Hz 30mm 30mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS