LNY2W682MSEH
MFR.Part #
LNY2W682MSEH
JLCPCB Part #
C1588491
Package
Bolt,D76.2xL150mm
Description
-40℃~+85℃ 150mm 2000hrs@85℃ 27.44A@10kHz 31.8mm 450V 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL150mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS