UPV0J151MGD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPV0J151MGD1TA
JLCPCB Part #
C1594187
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 150uF 2.5mm 225mA@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 830mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS