LNU2G822MTEH
MFR.Part #
LNU2G822MTEH
JLCPCB Part #
C1618359
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-40℃~+105℃ 173mm 24.2A@120Hz 31.8mm 400V 5000hrs@105℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS