LGU1H103MELB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU1H103MELB
JLCPCB Part #
C1669213
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 4.09A@120Hz 50V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS