LNT2V822MSEHBB
MFR.Part #
LNT2V822MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618542
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-25℃~+105℃ 173mm 30.3A@120Hz 31.8mm 350V 5000hrs@105℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS