UZD1E100MCL1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UZD1E100MCL1GB
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 25V 3.2mm 40.5mA@10kHz 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS