LNC2G472MSEHBN
MFR.Part #
LNC2G472MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618006
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 18.3A@120Hz 31.8mm 400V 4700uF 5000hrs@85℃ 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS