LNX2W472MSEGBN
MFR.Part #
LNX2W472MSEGBN
JLCPCB Part #
C1619751
Package
Bolt,D63.5xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 18.2A@10kHz 193mm 20000hrs@85℃ 28.6mm 450V 4700uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS