LLS1E103MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLS1E103MELZ
JLCPCB Part #
C1581598
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 22mm 25V 3.8065A@50kHz 3000hrs@85℃ 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS