UKL0J681MPD1TD
MFR.Part #
UKL0J681MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111145
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16mm 2000hrs@85℃ 480mA@120Hz 5mm 6.3V 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS