UAS2G390MHD
MFR.Part #
UAS2G390MHD
JLCPCB Part #
C5110721
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 255mA@120Hz 27mm 39uF 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS