UVY1A682MHD1TN
MFR.Part #
UVY1A682MHD1TN
JLCPCB Part #
C1585235
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.8055A@10kHz 1000hrs@105℃ 10V 16mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS