LAR2E391MELZ35
MFR.Part #
LAR2E391MELZ35
JLCPCB Part #
C1602258
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 250V 35mm 390uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS