B43504A5826M87
MFR.Part #
B43504A5826M87
JLCPCB Part #
C1664685
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
22mm 35mm 450V 82uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS