LKG1C272MESYCK
MFR.Part #
LKG1C272MESYCK
JLCPCB Part #
C1636384
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.75A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 16V 20mm 2700uF 35mm ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS