LKG1C222MESYCK
MFR.Part #
LKG1C222MESYCK
JLCPCB Part #
C1664707
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.35A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 16V 20mm 2200uF 30mm ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS