LNY2V822MSEGBN
MFR.Part #
LNY2V822MSEGBN
JLCPCB Part #
C1618846
Package
Bolt,D63.5xL148mm
Description
-40℃~+85℃ 148mm 2000hrs@85℃ 28.6mm 28.84A@10kHz 350V 63.5mm 8200uF ±20% 螺栓,D63.5xL148mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS