UHD1C121MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHD1C121MED1TA
JLCPCB Part #
C2165192
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 120uF 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 405mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS