LGN2E471MELB25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2E471MELB25
JLCPCB Part #
C1589905
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS