UBT2G4R7MPD
MFR.Part #
UBT2G4R7MPD
JLCPCB Part #
C1585034
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+125℃ 10mm 2000hrs@125℃ 20mm 4.7uF 400V 53mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS