400SXC120MEFCSN30X25
MFR.Part #
400SXC120MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C3721379
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 400V 730mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS