UVK1A222MPD1TD
MFR.Part #
UVK1A222MPD1TD
JLCPCB Part #
C1664778
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 2200uF 5mm 990mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS