LGN2E271MELZ25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2E271MELZ25
JLCPCB Part #
C3721061
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 22mm 250V 25mm 270uF 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS