LGJ2G101MELETD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGJ2G101MELETD
JLCPCB Part #
C2690130
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
100uF 20mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS