LNK2W682MSEJ
MFR.Part #
LNK2W682MSEJ
JLCPCB Part #
C1668079
Package
Bolt,D90xL125mm
Description
-25℃~+85℃ 125mm 20A@120Hz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL125mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS