URS1A471MPD1TD
MFR.Part #
URS1A471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584106
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 3.5mm 360mA@120Hz 470uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS