UVZ2A100MED1TA
MFR.Part #
UVZ2A100MED1TA
JLCPCB Part #
C1583746
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 108mA@10kHz 10uF 2.5mm 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS