UUH1A332MNQ1MS
MFR.Part #
UUH1A332MNQ1MS
Description
-55℃~+125℃ 10V 18mm 22.5mm 3300uF 5000hrs@125℃ 885.5mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS