LQR2G332MSEFBB
MFR.Part #
LQR2G332MSEFBB
JLCPCB Part #
C1617063
Package
Bolt,D51xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 13.7A@120Hz 153mm 22mm 3300uF 400V 5000hrs@85℃ 51mm ±20% 螺栓,D51xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS