BUK6E2R3-40C,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK6E2R3-40C,127
JLCPCB Part #
C7091957
Package
I2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 2.3mΩ@10V 2.8V 260nC@10V 306W 40V I2PAK MOSFETs ROHS