BUK6E3R4-40C,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK6E3R4-40C,127
Description
100A 2.8V@1mA 204W 3.6mΩ@10V 40V 42nC@10V 700pF 8.02nF 870pF N-Channel - MOSFETs ROHS