TSM80N1R2CL
MFR.Part #
TSM80N1R2CL
JLCPCB Part #
C19856193
Package
I2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1.2Ω@10V 110W 19.4nC@10V 4V@250uA 5.5A 62pF 685pF 800V N-Channel I2PAK MOSFETs ROHS