BUK7E2R3-40C,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BUK7E2R3-40C,127
Description
1.508nF 1.927nF 100A 11.323nF 175nC@10V 2.3mΩ@10V 333W 40V 4V@1mA N-Channel - MOSFETs ROHS