SMAJ40CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ40CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445147
Package
DO-214AC(SMA)
Description
40V 44.4V 500W 64.5V 7.8A TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS