MCP4351T-104E/ST
MFR.Part #
MCP4351T-104E/ST
JLCPCB Part #
C627223
Package
TSSOP-20
Description
-40℃~+125℃ 100kHz 100kΩ 2.7V~5.5V 257 4 50ppm/℃ Linear SPI ±20% TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS