APT10035LFLLG
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT10035LFLLG
JLCPCB Part #
C3293046
Package
TO-264-3
Description
1 N-channel 1.32nF 1.6Ω@10V 1kV 230pF 266W 42pF 55nC@10V 5V 8A N-Channel TO-264-3 MOSFETs ROHS