SMAJ30CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ30CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445133
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 10.3A 1uA 30V 33.3V 48.4V 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS