SMAJ51A/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMAJ51A/TR7
JLCPCB Part #
C6679759
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.9A 400W@10/1000us 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS