SMAJ90CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ90CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445091
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 100V 146V 3.4A 500W 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS