MXPLAD6.5KP45A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP45A
JLCPCB Part #
C2629854
Package
PLAD
Description
45V 50V 6.5kW 72.7V 89A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS