MXPLAD6.5KP40A
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP40A
JLCPCB Part #
C2630017
Description
101A 40V 44.4V 6.5kW 64.5V TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS