MPLAD30KP100CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD30KP100CA
JLCPCB Part #
C3704839
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 100V 10uA 111V 162V 186A 30kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)