MCP1810T-33I/TT
MFR.Part #
MCP1810T-33I/TT
JLCPCB Part #
C510886
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 150mA 3.3V 380mV@(150mA) 40dB@(100Hz) 48uVrms 5.5V Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS