MPLAD18KP17AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP17AE3
JLCPCB Part #
C2630986
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 18kW 27.6V 653A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS